HUHU

Karbantartó - Budapesti központtal és cégcsoporton belül Közép-Kelet-Európai üzemeinkben

karbantarto

Budapesti központtal, a cégcsoport üzemeiben történő munkavégzésre (változó munkavégzési helyszínekre) keressük új karbantartó kollégánkat.

Feladatok

Belső megrendelések alapján Budapesten és a cégcsoport külföldi üzemeiben:

  • Berendezések megelőző karbantartása, javítása, tisztítása
  • Meghibásodás esetén hibakeresés, elhárítás
  • Villamossági és gépészeti feladatok elvégzése
  • Gépek telepítése és beüzemelése

Elvárásaink

  • Szakirányú végzettség (gépkarbantartó gépész, és/ vagy villanyszerelő)
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetés
  • Nemzetközi, stabil céges háttér
  • Változatos munka

Munkavégzés helye

  • A cégcsoport bármely mosodaüzemében Magyarországon, Ausztriában és más Közép-Kelet-Európai országokban

Kérjük, küldje el nekünk e-mailen fényképes önéletrajzát – fizetési igény megjelölésével - az a.villanyi@salesianer.com e-mail címre
vagy vegye fel a kapcsolatot hétfőtől csütörtökig 9-15 óra között, pénteken 9-13 óra között Villányi Anitával a 06 1 463 7105 telefonszámon!

Örömmel állunk

rendelkezésére.

Forduljon hozzánk
bizalommal!

bizalommal!

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close